Vizyonumuz ve Kurallar

Herkes için adaletli Bir Dünya

Küresel açlığa karşı ve sürdürülebilir gıda güvenliği için mücadele etmekteyiz. Bu, sağlık bakımı ve eğitimin gelişmesini, çevre dostu ve modern enerjiyi, temiz su tedariki ve yerel şartlara uyarlanmış tarımı içermektedir.
Türkiye’ye kitlesel mülteci akınının yanı sıra Suriye ve Kuzey Iraktaki devam eden iç savaş ve çatışmalarda, mülteciler ve yerlerinden edilen aileler (IDP) için acil insani yardım sağlamaya odaklanmış bulunmaktayız.

Günlük işlerimiz

Özel ve profesyonel yardım önermekteyiz. Ortak kuruluşlar olarak çalışmaktayız. Küresel adalet istememizin yanı sıra, faaliyetlerimiz Türkiye ve ilgili ülkelerdeki yerlerinden edilen aileler (IDP) ve Kuzey Iraklı mülteciler ve Suriyelilerinin ihtiyaçlarına ve amaçlarına dayanmaktadır. Yararlanıcılara ve ortak kuruluşlarla devam eden iç savaş ve hassas bölgelere hızlı ve uzun dönemli insani yardım sağlamaktayız.

Kültürümüz

Saygı ile başarı için çalışma ve yaşam
Fakirlik çeken ve acil durumda olan insanların yaşam şartlarında gelişme ve başarı amaçlamaktayız. Bu bağlamda, yararlanıcılara, ortak kuruluşlarımızla birlikte saygı, dayanışma ve şefkat ile yaklaşmaktayız.